Podziękowania dla gości – buteleczka z grawerem

Podziękowania dla gości stały się nieodzownym elementem każdego wesela. Jest to zwyczaj, który przywędrował do Polski z Ameryki. Najczęściej są to pudełeczka, wypełnione słodyczami, bądź migdałami. Można spotkać się również z bardzo uroczymi i słodkimi słoiczkami z miodem :). Większość z nas, jednak woli zaskakiwać, swoich gości,  oryginalnymi i rzadko spotykanymi niespodziankami. Do takich na pewno można zaliczyć buteleczki z grawerem

Podziękownaia dla gości- buteleczki z grawerem

Buteleczki z grawerem są wykonane z przeźroczystszego szkła. Ich pojemność wynosi 100 ml, wysokość wraz z korkiem 18,5 cm, z kolei podstawa 4 x 4 cm. Jej zawartość zatyka się korkiem naturalnym.
Na zewnętrznej ścianie buteleczek dla gości weselnych umieszczony zostaje grawer. Można wybrać jego wzór z pośród poniżej przedstawionych lub wymyślić swój własny.

Buteleczki dla gości

Buteleczki z grawerem są niepowtarzalnym pomysłem na podziękowania dla gości. A co najważniejsze do ich wnętrza nalewamy trunek najlepszy według naszego uznania. Aby utrzymać wszystko w jednym trendzie dla rodziców można przygotować karafkę z grawerem.

Podziękowania dla gości - wesele

Zaprezentowane powyżej zdjęcia jak i sam przedmiot należą do firmy WIGOR. Kontakt z przedsiębiorstwem za pośrednictwem strony: www.sklepwigor.pl.


Zobacz także:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.