Karafka z grawerem – podziękowania dla rodziców

Ślub i wesele to jedno z niesamowitych wydarzeń w życiu każdego z nas. Należy pamiętać, że obok pary młodej, między innymi rodzice emocjonalnie podchodzą do tego dnia. W szczególności wzruszającymi i uczuciowymi chwilami są błogosławieństwo oraz podziękowania dla rodziców w czasie wesela. Chcąc wyrazić naszą wdzięczność za cały trud wychowania szukamy ciekawych pomysłów na prezent, czy upominek – specjalnie przygotowany tylko dla nich. Jednym z interesujących i dość oryginalnych pomysłów jest karafka z grawerem.

Karafka podziękowania dla rodziców

Karafka służy do przechowywania różnych trunków, np.: wódki, wina. Jest to butelka o wysokości 27 cm i pojemności 700 ml, na powierzchni, której zostaje umieszczony grawer. Może mieć on kolor srebrny, złoty lub bezbarwny.
W zależności od naszych upodobań można wybrać graficzny układ grawera na karafce. Przykłady umieszczone zostały na poniższych zdjęciach. Ponadto możemy wygrawerować na niej nasze imiona i datę ślubu.

Prezent na ślub

Upominek na ślub

Aby nasza karafka z grawerem prezentowała się jeszcze piękniej, to warto ją umieścić w specjalnej drewnianej skrzynce.

Skrzynka na karafke

Z pewnością podziękowania dla rodziców w formie karafki z grawerem są fajnym i eleganckim pomysłem na prezent. Stanowiący świetną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Jednocześnie może ona stać się upominkiem na inne okazje, na przykład: rocznicę ślubu, bądź samym prezentem na ślub.
Przedstawione powyżej zdjęcia karafek należą do gamy produktów oferowany przez firmę WIGOR. Kontakt z przedsiębiorstwem za pośrednictwem strony: www.sklepwigor.pl.


Zobacz także:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.