Sukienki dla dziewczynek na ślub

Planujesz ślub? Chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy, idealny i wspaniały? Bardzo podoba Ci się, jak obrączkiniesione na poduszce przez dzieci? Nawet masz już małe kandydatki lub małych kandydatów do tego zadania? Jenak nie masz pomysłu na sukienki? Bądź Twoja córka została wybrana do tak dzielnego zadania, jakimi jest niesienie obrączek? Lecz nie wiesz, jak ją ubrać? Jeśli tak to może zainteresują Was poniższe propozycje sukienek dla dziewczynek na ślub.

 

Sukienka dla dziewczynki niosącej obrączki

Zaprezentowana w niniejszym artykule kolekcja sukienek dla dziewczynek na wesele, powinna zainteresować wszystkie przyszłe panny młode oraz mamy. Owe krajce są szyte na miarę – więc mamy pewność, że sukieneczka będzie pasowała. Oczywiście można zmienić ich kolor, wprowadzić własne zmiany, czy dodatki. Szczególnie jest to ważne, gdy ślub planowany jest w ściśle określonym stylu, kolorystyce, bądź chcemy, aby sukienki dziewczynek niosących obrączki lub sypiących kwiatki stanowiły pasującą do siebie całość wraz z sukienką panny młodej. Poniżej przedstawiono kilka propozycji sukienek dla lubiących kolor biały lub ecru.

Zdjęcia z powyżej przedstawionej galerii pochodzą ze strony:  http://moda.allegro.pl/listing.php/user?us_id=3250140, za pośrednictwem, której istnieje możliwość złożenia zmówienia na ich uszycie. Skontaktować się z firmą można również telefonicznie – nr tel.: 501 480 943  lub  mailowo: suknie.allegro@gmail.com.


Zobacz także:

Both comments and pings are currently closed.

komentarze 4, “Sukienki dla dziewczynek na ślub”

 1. monika napisał(a):

  Hmmm wszystko bardzo ładnie – a co w przypadku kiedy to chłopiec ma ponieść poduszeczkę?

 2. Daria napisał(a):

  Istniej też kilka pomysłów na ubiór chłopca, który ma ponieść poduszkę z obrączkami. Postaram się przedstawić kilka propozycji w kolejnym wpisie na blogu.

 3. Goliatka napisał(a):

  Ja zamawiam na midfashion.pl
  Te sukienki nadają sie na wyjatkowe okazje takie jak slub, wesele itp. ale tez do szkoły, czy jakiś bal, zależy czego alurat potrzebujesz. Maja gotowe produkty i kreator gdzie mozna sobie cos zaprojektować. Te cudenk robią niesamowite wrażenie, są swietnie wykonane i niebanalne.

 4. pati napisał(a):

  Czy mogę się dowiedzieć o ceny tych sukienek dla dziewczynek i jakiś kontakt do tej firmy.Z góry dziękuje.