Wystrój stołu weselnego

Jeśli już podjęliście decyzje, co do styl wystroju sali weselnej, to teraz czas na przyozdobienie stołów weselnych. Bardzo często, gdy zdecydowaliście się na restaurację, to one w swoich ofertach mają przygotowane opcje kilku różnych możliwości ustrojenia stołów i sposobu ich ustawienia, który w dużym stopniu zależy od ilość zaproszonych przez nas gości.

Stół weselny

Istotnym czynnikiem wpływającym na ich wystrój jest kolor, jaki Waszym zdaniem biedzę najlepiej pasował do całości Waszej koncepcji stylu wyroju sali. Ogromną popularnością w ostatnim czasie cieszy się łączenie srebrnego z białym.
Kolejną rzeczą, która możemy wybrać to rodzaj, kolor oraz sposób ułożenia kwiatów. Czy mają być one żywe, czy sztuczne.
Jeśli chcecie, aby przyjęcie nabrało jeszcze bardziej uroczystego charakteru możecie zastanowić się nad świeczkami i miejscem ich rozłożenia na stole. Bardzo ważne dla pięknego wyglądu ma także metoda ułożenia zastawy, sztućców, kieliszków oraz serwetek.

Świeczki na stole weselnym

Musicie również pamiętać o odpowiednim wyróżnieniu miejsca, przy którym będziecie siedzieć, jako już nowożeńcy. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z własną koncepcją dekoracji stołów.

Foto Daniel Y. Go, Cayusa, Flickr.com


Zobacz także:

Both comments and pings are currently closed.

Komentarze: 1, “Wystrój stołu weselnego”

  1. Zuza napisał(a):

    Świetne propozycje ! ja znalazłam podobny blog prettywedding.pl też polecam! te blogi to super sprawa! duże ułatwienie i masę ciekawych pomysłów 🙂