Dekoracja butelek z alkoholem

Dbając o każdy detal jednej z ważniejszej uroczystości w naszym życiu należy również pamiętać o udekorowaniu butelek z alkoholem. Można to zrobić na kilka sposobów.
Najprostszą i dość popularną są samoprzylepne etykiety. Mogą one zostać przyklejone nie tylko na przód butelki, ale również na jej tył. Zawierają one zazwyczaj życzenia oraz humorystyczne teksty.

Dekoracja butelek z alkoholem

Eytkieta na przód butelki z alkoholem

Tylnia etykieta na alkohol

Inną formą ozdoby są kokardki. Można stworzyć własne, bądź zamówić. Dostępne są różne ich kolory, sposoby wiązania i zawieszania na nich ozdób.

Kokartka na butelkę

Kolejną propozycją udekorowania butelek z alkoholem są zawieszki, na przykład na butelki z winem.

Zawieszki na wino weselne

Dekoracja butelki z alkoholem

Dość oryginalnym sposobem  przyozdobienia weselnego trunku są ubranka na butelki. Składają się one z dwóch części garniturku i sukienki wykonanej na przykład z atłasu.

Ubranka na butelki

Innym pomysłem na zaznaczenie weselnego alkoholu jest na przykład: weselna naklejka w postaci akcyzy, nakrętki na butelki, bądź zatyczka do wina w kształcie serca.

Akcyza na alkohol weselny

Zakrętka na butelki z alkoholem Zatyczka do wina

Wszystkie powyżej przedstawione metody ozdabiania butelek z alkoholem na wesele zawierają motywy nawiązujące do Pary Młodej. Możemy je dopasować zgodnie z naszą koncepcją wyroju stali i dekoracji stołów. Z pośród nich możemy wybrać eleganckie lub bardziej humorystyczne. Oczywiście z każdym sposobem ozdobienia butelek z alkoholem związane są mniejsze bądź większe koszty.

Foto:
http://www.kieliszkislubne.pl
http://www.sklepweselny.pl
http://www.decorisus.pl
http://sklepik-slubny.pl


Zobacz także:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.